Oferta

Bez względu na to w jakim celu potrzebujesz kalkulacji nasi inżynierowie wszystkich branż przygotują rzetelny kosztorys inwestorski, wykonawczy lub powykonawczy,  w oparciu o aktualne cenniki i katalogi nakładów rzeczowych. 

Kosztorysy

Biuro Obsługi Inwestycji

Realizacja inwestycji pod klucz

Energooszczędne Domy Szkieletowe

Izolacje Termiczne z Celulozy

Szukasz wymarznego projektu swojego domu? A może doświadczonego kierownika budowy? W Biurze Obsługi Inwestycji ERKER zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie już na etapie wyboru działki, przez projekt aż po realizację!  

Trwałość budynku i komfort jego użytkowania zależą zarówno od materiałów użytych do jego budowy, jak i doświadczenia, fachowości wykonawcy. Jeśli zależy Ci na kompleksowej realizacji swojej inwestycji, sprawdź naszą ofertę. 

Chcesz zamieszkać we własnym domu w ciągu 4 miesięcy? Szybkość budowy i energooszczędność to nie jedyne zalety prefabrykowanych domów szkieletowych. Przekonaj się sam! 

Poznaj 9 powodów, dla których warto wybrać izolacje termiczne z celulozy. Zdziwisz się jak wiele korzyści poza rewelacyjnymi parametrami izolacyjnymi i niską ceną daje to sprawdzone na świecie rozwiązanie. 

BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI ERKER

Stary Rynek 31, 84-100 Puck

NIP 587 149 44 79 | REGON 221872281